adversaire | G. | N. | P. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Avangard Kursk | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Bryansk | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Saturn | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Dinamo Vladivostok | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Khimki 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Ryazan | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Znamya Noginsk | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
SKA-Khabarovsk 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Sokol Saratov | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Metallurg Vidnoye | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
FK Khimki [U20] | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
FK Kolomna | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
FK Ufa [U20] | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Rubin Kazan [U20] | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Uor-5 Egorievsk [U20] | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Zenit Penza | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
CSKA Moskva [U20] | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Kaluga | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Sakhalinets | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Lokomotiv Moskva [U20] | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
adversaire | G. | N. | P. | ||||||
Salyut Belgorod | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Zenit St. Petersburg [U20] | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
PFC Sochi [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
Akademiya Konopleva [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Moskva 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
FK Ural [U20] | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Akhmat Grozny [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Baltika Kaliningrad 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Chertanovo Football Academy [A-jeun] | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Kirov | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo St. Petersburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Vologda | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Enisey Krasnoyarsk 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FC Irkutsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Electron | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Krasnodar [U20] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Peresvet Domodedovo | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Rostov [U20] | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Saransk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Tver | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
adversaire | G. | N. | P. | ||||||
Kvant Obninsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Metallurg Lipetsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rodina Moskva | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rodina Moskva 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rodina-M Moskva | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Spartak Moskva [U20] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Spartak Tambov | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Torpedo Moskva 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |